משלוחים והחזרות  –  לה קומוד

משלוח

*איסוף עצמי – בתיאום מראש ניתן להגיע לשואורום הממוקם בשדרות נורדאו 103/6, ת״א. לאחר שקיבלת אישור כי החבילה מוכנה עבורך ניתן לתאם הגעה במייל שלנו – lacommode.fb@gmail.com, או בטלפון 050-7158388 / 050-5581115   

*שירות משלוח עד הבית –  ניתן להשתמש בשירות משלוח עד הבית המגיעה לכל כתובת בארץ. הפריט ישלח עד 3 ימי עסקים לכתובת המבוקשת, ללא עלות משלוח. קבלת המשלוח תוך 24 שעות בעלות של 15 ₪.

הערות נוספות

* ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן.  אנו מתחייבים לספק את המשלוח עד ל-7 ימי עסקים במקומות המוזכרים לעיל. אנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את החבילה למשלוח עד 3 ימי עסקים מרגע ההזמנה.

החלפות והחזרות

במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת או להחזירו, כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית שהגיעה עם הפריט חייבת להיות עליו בשלמותו.

ניתן לשלוח לכתובת השואורום שדרות נורדאו 103/6, ת"א באמצעות  דואר ישראל, או לחילופין עם שליח רק בתיאום הגעה דרך מספרי הטלפון או המייל המפורטים לעיל.

 החלפה

החלפה תתאפשר לכל פריט אשר קיים במלאי ומוצג באתר עם קבלתו תוך 14 ימי עסקים. חשוב לציין שההחלפה תתבצע לפי הסכום ששילמתן על הפריט המוחלף – משמע, ישנה אופציה של תוספת תשלום על הפריט החדש או לחלופין זיכוי כספי על שארית הסכום.

 החזרה

ניתן לקבל החזר כספי עד 48  שעות מיום מהרכישה הסכום יזוכה פחות 5% (לפי חוק) הסכום יזוכה ויחוזר דרך אמצעי התשלום בו שולם. ניתן להחזיר פריט דרך דואר ישראל (14 ימי עסקים עד לקבלתו) או להגיע בתיאום מראש,  בטלפון 050-7158388 /050-5581115.

בנוסף , נשמח אם תצייני את סיבת ההחזרה על מנת שנוכל ללמוד ולהשתפר.

שליחה

יש לשלוח אלינו את החבילה דרך סניף דואר ישראל הקרוב לביתך, בעלות משלוח.

דואר ישראל מעביר את החבילות עד 14 ימי עסקים. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח מייל עדכון על קבלת החבילה. בכל שלב ניתן לפנות למספר 050-7158388 /050-5581115 לעזרה ובירורים נוספים.

 

 הערות ותוספות

* ההחזר הכספי יעובד עד 14 ימי עסקים ממועד קבלת הפריט, ההחזר הכספי יוחזר אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. אם העסקה התרחשה בכרטיס אשראי ההחזר הכספי  יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה עבורך. בכל שאלה או בירור יש לפנות למייל או לאחד ממספרי הטלפון המופיעים באתר

* בהנחיית משרד הבריאות: אין החזר כספי או החלפה על עגילים.

* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.

* ניתן להחזיר פריט בסייל עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בתמורה, יתקבל החזר כספי בניכוי של 5% עד 48 שעות. באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל ישנה אפשרות לקבל זיכוי מלא לרכישה עתידית באתרנו.

*  לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת זיכוי מלא לרכישה באתר או לחילופין לקבל החזר כספי מזומן בניכוי של 5% (רק באופן פרונטלי)

לחזור להתחלה